Kampaň audiolibrix.com

Kampaň audiolibrix.com

Odměňování: CPS + CPL

Výška odměny: 15 % na objednávku + 4 € za nového předplatitele

Ve spolupráci s audiolibrix.com  jsme pro publishery sítě DOGNET připravili kampaň “audiolibrix.com”. Jde o klasickou affiliate kampaň. Odměňování je postavené na provizním systému, kdy publisher dostává procento z prodeje.

Audiolibrix je tým mladých lidí s láskou k audioknihám. Jsme odborníci na mluvené slovo. Měníme věci, nevezeme se na vlně druhých.

Nabízíme největší výběr audioknih na trhu s možností okamžitého stažení ať už prostřednictvím našich mobilních aplikací pro iOS a Android, nebo do jakéhokoliv zařízení s podporou mp3 formátu. Jako jediní na trhu nabízíme předplatní model s exkluzivními výhodami, ochutnávky audioknih v mobilních aplikacích a věrnostní program, který skutečně stojí za to.

Kromě prodeje audioknih se věnujeme jejich recenzování na portálech naposlech.cz a dopocutia.sk, píšeme o audioknižním trendu na našem blogu, nahráváme první audioknižní podcast Audinovinky a organizujeme každoročně Velký audioknižní průzkum. Audiolibrix audioknihami žije.

K dispozici jsou bannery i XML feed.

Podmínky kampaně

  • Přímá PPC kampaň je zakázaná, klíčové slovo „audiolibrix“ včetně překlepů musí být ve vylučujících klíčových slovech v Adwords.
  • V případě zájmu o mailing je ho potřebné zaslat na schválení.
  • Není možné používat značková slova v názvu domén.

Schvalovací proces

Verifikace získaných prodejů probíhá pravidelně na měsíční bázi, avšak budeme se snažit co nejvíc zkrátit čas mezi zaznamenáním prodeje a vyhodnocením. Provize je připsaná ihned po odsouhlasení ze strany inzerenta.  Prodeje se odsouhlasují nejdříve po uplynutí této doby (cca 30 kalendářních dnů).

Chceme, abyste byli co nejdříve seznámeni s výsledkem, a tomu přizpůsobíme i schvalovací proces, ale legislativa na Slovensku v principu umožňuje schválit prodeje až po více než měsíci.

Platnost cookies je nastavená na 30 dnů.

Provize se vypočítává z ceny bez DPH a bez dopravy.

Chci se zapojit do kampaně


Články, které by tě mohly zajímat

Jakých inzerentů u nás najdete?